Uitslagen

Dit is de definitieve uitslag.

Uitslag teams

TeamHardlooptijdFietstijdHardlooptijdTotaal
1Bijna antiek:
Erik Zweerink en Gerrit te Grotenhuis
0:16:400:33:510:08:040:58:35
2Team Bulsinkkamp:
Danny Boom, Nick Kweldam en Hans Waalder
0:16:280:35:560:08:221:00:46
3De Nichten:
Daphne Luiten, Wiljon Ormel en Geraldien Ormel
0:22:330:35:130:13:421:11:28
4Romapa trio:
Ronald Geurink en Patrick Dekker
0:22:360:38:090:10:551:11:40
5Team tweetakt:
Dennis ter Veldhuis, Daan ter Veldhuis en Gerben Heinen
0:21:300:40:520:09:591:12:21
6Fysio de Hofstraat team 2:
Judith Westervelt, Daniëlle Dielen en Bert Heinen
0:25:000:39:100:09:201:13:30
7Fysio de Hofstraat team 3:
Dylan Bauhuis, Tim Leusink en Fleur van Haren
0:24:090:39:400:13:021:16:51
8Fysio de Hofstraat team 1:
Mirjam Westervelt, Mirjam Greuter en Judith Westervelt
0:27:510:47:160:10:221:25:29

Uitslag Heren

NaamPositie 40+ klassementHardlooptijdFietstijdHardlooptijdTotaal
buiten mededinging, reden; organisatieJurre Vriesen0:17:560:31:590:09:210:59:16
buiten mededinging, reden; organisatieRuud Baars0:17:430:33:320:08:410:59:56
1Maarten Dorr0:18:190:33:100:09:161:00:45
2Herald Luiten0:18:420:32:580:09:241:01:04
3Robbin Elsinghorst0:17:410:34:070:09:191:01:07
4Joran Luiten0:18:170:33:500:09:011:01:08
5Mitchel Somsen0:18:210:34:350:09:021:01:58
6Simon Lechtenberg0:18:430:34:190:09:121:02:14
7Jeroen van Daalen*0:17:550:35:340:08:481:02:17
8Jorick Westerveld0:19:240:34:120:09:351:03:11
9Erwin Nieuwboer0:16:510:37:590:08:251:03:15
10Xaf Houwers0:19:210:34:520:10:071:04:20
11Jurre Kuijper0:19:100:37:080:09:241:05:42
12Niels Tamboer0:17:280:39:580:08:181:05:44
13Bert Vrieze10:20:210:35:250:10:251:06:11
14Arjan Dunnewold20:20:560:36:100:09:521:06:58
15Bart Koskamp0:19:190:37:090:10:491:07:17
16Mathieu Knaven30:19:310:38:580:09:361:08:05
17Ap Biesheuvel*40:22:090:35:210:10:531:08:23
18Tim Houwers0:20:470:38:510:09:091:08:47
19Stef Grotenhuis0:20:470:38:510:09:091:08:47
20ErwinW Wamelink0:20:470:38:510:09:091:08:47
21Grooters Leo50:20:000:39:080:09:491:08:57
22Hermen Van Eerden0:21:230:37:570:10:421:10:02
23Arno Derksen60:20:330:39:060:10:281:10:07
24Jan Ettema70:22:100:36:520:11:361:10:38
25Roland te Paske*0:22:560:36:140:11:331:10:43
26Roald Visser80:21:030:39:010:11:151:11:19
27Niels Roseboom90:18:430:42:270:10:241:11:34
28Henk Schurink100:22:180:37:550:11:221:11:35
29Ruud Reijerink0:21:550:37:480:12:461:12:29
30Marcel Eken*110:20:000:42:050:10:381:12:43
31Wilmar Westerveld0:24:170:37:240:11:171:12:58
32Jelle Laarman0:21:260:41:080:10:551:13:29
33Geert Onstenk0:20:380:39:410:13:591:14:18
34Wolter Jetten0:24:240:38:020:12:081:14:34
35Bart Hietkamp120:23:270:39:210:12:171:15:05
36Gerjan Ligtenberg0:23:220:40:510:11:101:15:23
37Eric Spaargaren130:23:070:41:490:11:571:16:53
38René Boxem0:24:240:40:540:12:171:17:35
39Harry van den Berg140:25:310:39:180:13:021:17:51
40Mark Blekkink0:23:550:42:330:11:531:18:21
41Gerard Heijnen150:24:580:40:220:13:181:18:38
42Sjors Rutten0:26:410:38:160:15:521:20:49
43Ruben Anvelink0:26:180:40:590:14:021:21:19
44Patrick Eken160:25:350:42:410:14:491:23:05
45Eric van den Berg170:25:190:47:510:13:101:26:20
46Wilco Giesen0:25:140:56:090:12:351:33:58
Bjorn Rossel0:18:12DNF
Justin van der Steen*0:32:22DNF

* gecorigeerde tijd door afwijking in parcours

Uitslag Dames

NaamPositie 40+ klassementHardlooptijdFietstijdHardlooptijdTotaal
1Esther Strijker0:20:280:36:490:10:061:07:23
2Bianca Piek0:21:160:35:570:10:301:07:43
3Sharon Heijink0:21:060:37:130:11:031:09:22
4Dorothé Vrieze10:19:440:40:050:09:541:09:43
5Annemieke Vliegen20:23:550:41:290:12:151:17:39
6Carmen Nijenhuis0:23:550:42:510:12:201:19:06
7Ilona te Kronnie0:23:430:46:140:11:521:21:49
8Leonie Otten0:26:410:42:490:13:301:23:00
9Arja te Brake30:26:140:44:440:12:371:23:35
10Dian Schurink40:28:230:46:080:14:291:29:00
11Merel Demmink0:29:290:45:090:14:521:29:30
12Carlien Laarman0:30:040:45:330:15:491:31:26
13Kristel Wolterink50:29:200:48:380:15:311:33:29
14Josta Hoenink0:25:360:56:200:13:151:35:11
15Inge Teunissen0:29:190:55:420:11:371:36:38
16Jet Demmink60:31:440:52:050:15:271:39:16
17Els Kooi0:33:510:50:470:16:331:41:11
18Anouk Laarman – Gerritsen0:33:280:51:470:17:031:42:18
19Channa Janssen0:34:011:05:510:17:031:56:55
Diane DunnewoldDNF0:39:30DNF
Rona Baks0:42:47DNF
Nieke HoitinkDNF0:43:26DNF